ikonkaOpinie

Iza Nowaczyk pojawiła się na mojej drodze rozwoju 4 lata temu. Kompetencje merytoryczne i metodyczne oraz klimat, który Iza tworzy podczas spotkań, sprawia, że wciąż i wciąż wracam do Jej szkoleń, materiałów, notatek. Izy otwartość na potrzeby uczestników i elastyczność w działaniu budzą mój nieustający podziw. A że sama jestem od lat edukatorką dorosłych, wiem, jakie to wyzwanie, zadbać o równowagę między celem i treścią szkolenia, indywidualnymi potrzebami uczestników oraz potrzebami całej grupy. Iza ma ten warsztat opanowany perfekcyjnie.
Jestem bardzo wdzięczna Losowi za to, że skrzyżował nasze drogi, bo w ciągu tych 4 lat, poza uczestnictwem w szkoleniach, miałam okazję współpracować z Izą w różnych projektach i przedsięwzięciach rozwojowych. Za każdym razem z wielką radością i satysfakcją. Mam nadzieję, że będą kolejne.


Beata Owczarska Centrum Rozwoju i Edukacji – dr Beata Owczarska


Dzięki Izie odkryłam metodę terapeutyczną IFS i mój komfort życia zdecydowanie się poprawił. Zaczęłam być dla siebie wyrozumiała, szybciej się uspokajam i potrafię zidentyfikować moje osobowości. Metoda jest super, bo nie wymaga wieloletniej psychoterapii, ale uczy jak samemu się uzdrawiać. Na tę chwilę proszę Ize o pomoc tylko w wyjątkowo ciężkich przypadkach, które zdarzają się coraz rzadziej. Jestem wdzięczna za pomoc Izie, ale również sobie za otwartość na nowe podejście do terapii.


Małgorzata Zatoń


Niesamowita perspektywa i wyjątkowe doświadczanie siebie.
Polecam metodę IFS i polecam udać się w tę podróż z Iza Nowaczyk … polecenia z mojego serca.


Justyna Boniecka


Praca z Izą to głęboka i otwierająca podróż do poznania i zrozumienia potrzeb swoich i innych. Poznałyśmy się na kursie NVC w trakcie pandemii. Iza stworzyła intymną przestrzeń online gdzie mogliśmy w małej grupie w praktyce doświadczać empatii. To osoba, która łagodnie prowadzi proces, słucha i daje poczucie bezpieczeństwa. Krótko mówiąc, Iza facylituje drogę do głębokiej transformacji.


Monika Kochowicz


Izę spotkałam się kilka lat temu na warsztatach wprowadzających do porozumienia bez przemocy, które Iza prowadziła. Dla mnie wtedy był to zupełnie nowy temat, a dzięki entuzjazmowi, zapałowi i  wiedzy Izy stał się dla mnie przełomowy w moim życiu. Na zajęcia do Izy chodziłam przez wiele lat i wiem, że ta przygoda jeszcze będzie trwać.

……

Cenię w Izie jej autentyczność a także uważność i akceptację, umiejętność zbudowania zaufania w grupie, dzięki czemu mogliśmy w pogłębiony i komfortowy sposób poczuć  NVC na przykładach z własnego życia. Każde spotkanie było jak prezent, gdzie w grupie celebrowaliśmy wzajemną uważność, szacunek i zaufanie, gdzie czułam się bezpiecznie i na takim fundamencie mogłam chłonąć nową wiedzę i doświadczenia. Zyskałam narzędzia i doświadczenie bycia w jakości i kontakcie ze sobą i innymi.


Monika Gałaj


Izo, dziękuję ci za …. i tutaj mogłabym wymienić przynajmniej 100 punktów.

Dzięki za to co otrzymałam, przyjęłam i cały czas przyjmuję od Ciebie. Za ogrom rozkminek i odkryć, do których mnie zaprosiłaś w czasie kursu Mediacji i NVC. Wiele będzie się jeszcze pojawiać z opóźnieniem, bo to ciągły proces wracania do siebie. 

Wdzięczna Ci jestem za naukę NVC w krokach, na które byłam gotowa i były w zgodzie ze mną, możliwość smakowania, potykania się bez poczucia winy i wstydu. Za możliwość uczenia się z radością i ciekawością, co uwielbiam. Za bezpieczeństwo i empatię, którą dawałaś podczas procesu, a jednocześnie stawianie przed uczestnikami coraz trudniejszych wyzwań.

Praca z Tobą rozwinęła moją odwagę i wrażliwość do zauważania, czucia i mówienia o nieprzyjemnych emocjach oraz mierzenia się z trudnymi sytuacjami w każdym obszarze mojego życia. 

Kursy, które prowadzisz polecam rodzicom, nauczycielom, wykładowcom, menadżerom, konsultantom, architektom …. lista nie ma końca.


Aleksandra Polak-Sopińska


W relacji z Tobą Iza wspiera mnie przede wszystkim to, że płynie od Ciebie akceptacja. To się przekłada na to, że nasze zajęcia nie mają sztywnej ramy, że pasują do tego, co żywe w grupie na tu i teraz. Zapisując się na kurs zyskałam coś więcej niż zajęcia co dwa tygodnie, czy tydzień. Zyskałam ispiracje i naturalny, niewymuszony kontakt również poza spotkaniami. Od ponad roku jestem w przygodzie z NVC i IFS i czuję się w tych tematach przez to zanurzona. Dziękuję 🙂


Paulina Plewczyńska