ikonkaO mnie

Marzę abyśmy dbali o wewnętrzną harmonię. Aby nasze dzieci, mogły uczyć się od dorosłych, w jaki sposób tworzymy bezpieczny świat, międzyludzkich połączeń.

Cześć, tu Iza Nowaczyk. Jestem praktykiem IFS na poziomie 2, coachem ICC, mediatorką porozumieniową oraz trenerką. 

Wspieram w budowaniu najważniejszej relacji w życiu każdego człowieka, relacji wewnętrznej.


Pomagam ludziom usłyszeć się. Kiedy ludzie lepiej rozumieją wzajemne intencje, pojawia się gotowość do bycia w dialogu. Wspieram w przetransformowaniu trudnych doświadczeń. Pomagam uwolnić się od ciężarów takich jak: gniew, złość, wina, poczucie wstydu czy poczucie bezwartościowości.

W jaki sposób?


Dzięki przekierowaniu Twojej uwagi do własnego wnętrza, pomagam stworzyć Ci wspierający, empatyczny i odważny kontakt ze sobą i w rezultacie ze światem zewnętrznym.
Od 2011 roku pomagam ludziom, uzdrawiać relację ze sobą i dzięki temu budować partnerskie relacje z innymi. Pracuję indywidualnie, prowadzę grupy wsparcia i warsztaty dla osób prywatnych i dla ludzi w organizacjach. Lubię poznawać ludzi, miejsca i nowe smaki. Jestem mamą dorosłej Zuzi, która jest moją ukochaną nauczycielką w byciu uważną Izą. Słucham muzyki, w szczególności uwielbiam Męskie Granie, chodzę na kijki, uprawiam ogródek. Jest też taka część we mnie, która po prostu kocha bywać w Barcelonie. Polecam się tym z nas, którzy potrzebują przywrócenia wiary, że zmiana jest rzeczywiście możliwa. O tym, jak pracuje się ze mną, poczytasz tutaj.


Dlaczego zajmuję się wspieraniem innych?

Krótko mówiąc:

Marzę abyśmy dbali o wewnętrzną harmonię. Aby nasze dzieci, mogły uczyć się od nas, dorosłych w jaki sposób tworzymy bezpieczny świat międzyludzkich połączeń. Jeśli uleczymy przeszłe traumy i przywrócimy regulację naszym autonomicznym układom nerwowym, jako osoby, rodziny i społeczności możemy przerwać schematy, które wzmacniają nasze największe problemy. Tym samym stworzymy bezpieczniejszy, pełen życia i bardziej połączony ze sobą świat. Bezpieczny świat międzyludzkich połączeń.


Bardziej osobiście.

Dorastałam w latach 70′ i doświadczyłam w dzieciństwie, pozabezpieczanych relacji. Te doświadczenia, wywarły znaczący wpływ na moją konstrukcję psychiczną. Jako DDA wybuchy złości, bezsilność, poczucie winy i wstydu czy bezwartościowości, towarzyszyły mi przez większość życia. Wieloletni PRZYJACIELE: krytyk wewnętrzny i prokrastynatorka, skutecznie dbali o to, by powstrzymywać realizację marzeń i planów Izy. Jednocześnie poziom wewnętrznego przytłoczenia i poczucia braku sensu był dominującym stanem. Umysł, uwikłany był w wewnętrzne konflikty…

W międzyczasie ukończyłam studia, pracowałam na stanowiskach kierowniczych w firmach, takich jak, Rossmann, IC Companys, czy Bilplast . Realizując zadania z obszaru sprzedaży oraz HR, przekonałam się, co to znaczy praca zespołowa, jakim wyzwaniem jest zbudowanie kultury feedbacku i jak łatwo można stworzyć dysfunkcyjne środowisko pracy.

W 2008 roku otworzyłam działalność gospodarczą i od tego czasu pracuję na własny rachunek. W 2011 roku uzyskałam certyfikat coach’a ICC a 2 lata później, mediatorki porozumieniowej. Dzięki gotowości na szukanie i znajdowanie nowoczesnych metod pracy i podejść, znalazłam klarowny obraz tego, jak funkcjonuje nasza, ludzka psychika. Depatologizujący model umysłu opisany przez System Wewnętrznej Rodziny dr. R. Schwartza, daje mi wciąż odpowiedzi na wiele ważnych pytań. Co więcej, odnalazłam drogę do wewnętrznej harmonii i tworzenia bezpiecznej łączności ze sobą.

W 2017 powołałam do życia
Fundację 4 KROKI i Ośrodek Mediacyjny 4 KROKI,
dzięki którym pomagam ludziom się usłyszeć i uzdrawiać relacje.


Jeśli chcesz spotkać się ze mną i przedstawić swoje wyzwania w relacjach a przede wszystkim sprawdzić czy czujesz się wystarczająco bezpiecznie ze mną – skontaktuj się.

Do wyboru masz:
formularz kontaktowy, telefon, mejl, messenger.